aug

JK Saarepiiga tõusis tabeli liidriks

Kateriin Pani, Kommentaarid: 0

19.augustil ei toimunud Viiase staadionil mitte piknik ega mõni muu lõbus ajaviide, vaid tõsine lahing kahe naiskonna vahel.
Esimene poolaeg algas rabedalt mõlema võistkonna poolt, kuid võimalusi oli rohkem just leisikatel. Juba 2.minutil viis Dea Mägi saarepiigad juhtima. Nurgalöögi järgsest olukorrast lisas ühe Kateriin Pani. Pärast vastaste viga, mida kohtunik pole fikseerinud, (lüües ühele mängijale küünarnukiga kolmnurka) sündis salmekate esimene värav. Teine poolaeg algas ründavamalt just leisikate poolt. Pärast väga head nurgalöögi lahti mängimist värava ette, sai esimesena jaole Kateriin, kes märja palli vindiga väravasse toimetas. Salme mängis enamasti pikki palle ette lüües, toimetades need esiründaja Annemari Pruuli kätte. Ründaja teine värav sündiski JK Saarepiiga väravavahi ja kaitsjate arusaamatusest. Üks värav veel Dea`lt, löögid posti ja napilt mööda. Mängu lõppseis- 4:2 Leisi JK Saarepiigale.
Väga head tehnikat ja julgust näitas saarepiigade uustulnuk Liis Poopuu ning suur aplaus ka meie noorimale mängijale, kes seekord proovis väravavahi rolli. Mis tuli tal ka vaieldamatult hästi välja.
Koosseis: Jane Süld, Kadri Villem, Kaidi Vallik, Kateriin Pani, Kaisa Olesk, Reena Kull, Dea Mägi, Liis Poopuu, Greete Trumm, Eveli Rohi.
Väravad: Dea Mägi 2, Kateriin Pani 2

Järgmine ja ühtlasi Saaremaa meistrivõistluste viimane kohtumine toimub FC Taritu ja Leisi JK Saarepiiga vahel 23.augustil Leisi staadionil algusega kell 19.00. Esimene mäng naiskondade vahel lõppes tulemusega 2:11 FC Taritu võiduga.