UUDISED

25
okt

Hooaeg sai edukalt lõpetatud

Kateriin Pani, Kommentaarid: 023.oktoobril toimus Allika Villas Leisi JK ja JK Saarepiiga jalgpallihooaja lõpetamine. Kokku oli tulnud ligi 20 mängijat, kes kõik ennast pika laua taha olid mahutanud ning isuga kokk Tiidu toite ootama jäid. Et aega parajaks teha, võttis treener hooaja kokku, pandi paika järgmise aasta eesmärgid ning autasustati parimaid.

Leisi JK resultatiivsem mängija 2010 Saaremaa MV-
Karel Õitspuu (5)
Leisi JK resultatiivsem mängija 2010 Eesti MV -
Aadi Rahula (5)
Leisi JK kõigis mängudes osalenu 2010 -
Tõnis Põlluäär (1486 min)
JK Saarepiiga resultatiivsem mängija  2010 Saaremaa MV -
Kateriin Pani (7)Pärast imemaitsvat praadi ning suupisteid algas viktoriin. Viis kolmeliikmelist võistkonda pidid nuputama vastuseid küsimustele rubriikidest " Kaasaegseid mõistatusi", Blondiininaljad", "Kummalised seadused mujalt maailmast" jpm. Pärast kehakinnnitust mindi õue osavust proovima nooleviskes. Lauast mööda visatud nooled leiti hoolimata pimedusest siiski õnnelikult üles :)
Valmis oli pandud mõnus kuum saun ning tünn, kuhu pärast hea sisse oli sulpsata.
Mõned tunnid hiljem jätkati viktoriini teise ja kolmanda osaga, pandi kokku meeskonna pusle, joodi kõrrega aja peale jogurtit ning tehti paar käesurumisvõistlust.
Kokkuvõttes tuli võitjaks võistkond K3 (K kuubis). Teiseks jäi ülinapilt võistkond E ning kolmanda koha hõivas Kartulisalat.Suur tänu Allika Villa pererahvale, kes meid lahkelt vastu võttis, Tiit Põlluäär`ele maitsvate söökide eest ja treener Margus Kuusk`le õhtu korraldusliku poole eest.

Samuti tänab Leisi Spordiseltsi jalgpallirahvas kõiki, kes on läbi hooaja klubi tegemisi toetanud kas moraalselt või  materiaalselt. Suur tänu Leisi vallavalitsusele ja Merinvest OÜ-le.

Kateriin Pani

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: